UglyWork | Antinarcis
15947
page-template-default,page,page-id-15947,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-theme-ver-13.1.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Antinarcis

Společně s Martinem Routou jsme v květnu 2017 otevřeli tattoo atelier v holeěovickě Továrně v Praze. V podstatě jsem sám uplně nevěřil tomu, že bychom v prostoru kterej byl v tom stavu v jakym byl mohli někdy vůbec tetovat. Ha.

Ale povedlo se. Vznikl unikát, pop up.

Rozhovor pro kanal Holešovické Továrny.

Filip Krásný neboli Uglyink, vystupující také jako Štika Kolektiff, je tatér, malíř, hudebník a performer z Prahy. Zabývá se výhradně autorskou tvorbou ve které hledá jedinečnost, experiment a koncept. Témata s kterými pracuje jsou převážně z prostředí psychologie, psychosomatiky nebo filozofie.

1. V Továrně teď budete otevírat tetovací studio. Proč právě tady?

Továrna je unikátní prostor, my jsme oba chtěli víc než klasik tattoo studio z ulice, tohle naprosto splňovalo naší představu.
Musim říct, že když jsem ten prostor viděl poprvé úplně jsem nevěřil, že bychom to někdy mohli dostat do takový kondice v který se to teď nachází.
Každopádně je to “naše”. Nemuseli jsme s nikym nic konzultovat ani nikdy nebudem nic muset uvádět do původní pozice, to je to, co ten prostor dělá jedinečnym.

2. Bereš omezenou životnost Továr ny jako její plus a nebo minus?

Samozřejmě jako plus, myslim, že nás ten čas bude motivovat a trochu nám šlapat na paty, to je zdravý. Proč to taky brát jako mínus… To by byla hloupost. Je to jak to je. Samozřejmě nevylučuju, že mi nebude smutno v momentě kdy nám Pepa projede oknama do studia a vybagruje do naší krásný podlahy díru.